• banner septemberfeest
  • banner septemberfeest
  • banner septemberfeest
  • banner septemberfeest
  • banner septemberfeest

Deelnemers & Uitslagen

Hieronder vindt U de deelnemerslijsten en uitslagen van het Septemberfeest.

Overige Uitslagen 2017

  • Marktspelen:
      • i.v.m. de slechte weersomstandigheden hebben we de marktspelen helaas eerder moeten stoppen. Hierdoor kon er geen winnaar bepaald worden. I.o.m. de wijkvertegenwoordigers is besloten dat de winnaar d.m.v. een loting bepaald zou worden. De winnaar is geworden: HEURE

 
  • Viswedstrijd Jeugd:
      1. Jason kl. Willink (93cm)
      2. Thije Leuverink (80cm)
      3. Pim Mengerink (57cm)

      In totaal deden 24 kinderen mee met de viswedstrijd en werd een gezamenlijke lengte van 395cm aan vis gevangen.

 
  • Vogelschieten Jeugd:
      • Lucas te Veldhuis (kop)
      • Joran Mulderije (linkervleugel)
      • Maarten Hendriks (rechtervleugel)
      • Bo te Nijenhuis (staart)
      • Jorit Amerongen (prins, door loting bepaald)
  • Vogelgooien Jeugd:
      • Ella Schutte (kop)
      • Ella Schutte (prinses, door loting bepaald)
  • Boegsprietlopen:
      1. Lianne Ribbers
      2. Jelmer Bijenhof
      3. Remco Rinders
Originaliteitsprijs:
    • Individueel: Timo Hassink
    • Groep: Wicher Soek
  • Viswedstrijd Volwassenen:
      1. Dhr. Franssen (410gr)
      2. Dhr. Bargeman (360gr)
      3. Dhr. Kox (320gr)
      4. Dhr. Pongers (205gr)
      5. Dhr. Janszen (200gr)

      In totaal deden 13 vissers mee met de viswedstrijd en werd een gezamenlijke gewicht van 2110 gram aan vis gevangen.

 
  • Vogelschieten Mannen:
      • Gerben Wentink (Kop)
      • Peter van Dalen (Rechtervleugel)
      • Hans Muller (Linkervleugel)
      • Ramon Onis (Romp + Staart) - (Koning)
  • Vogelgooien Vrouwen:
      • Rianne Broshuis (Linker- en Rechtervleugel)
      • Merel Garssen (Kop en Staart)
      • Shirley ten Veen (Romp) - (Koningin)

Toelichting Deelnemers 2016

  • 9 Grote Straten (2015:10)
    • Markerichter
  • 16 Klein Straten (2015:16)
    • Pr. Hendrikstraat
    • Barchemseweg
  • 33 Objecten (2015:25)
    • Kamerling Onnestraat
    • Geesterse Binnenweg
    • Bijkerkwartier
    • Chopinstraat
    • Kotte Moat
    • Eikenlaan II
    • Avonturijn
    • Wereldboom
    • Tedinkweide
    • Barchemseweg
  • 16 Tuinen (2015:19)

Overige Uitslagen 2016

  • Marktspelen:
      1. Dijkhoek (55 punten)
      2. Heure (47 punten)
      3. Noord (45 punten)
      4. Hambroek (44 punten)
      5. Schollenkamp (44 punten)
      6. Centrum (43 punten)
      7. Elbrink (42 punten)
      8. Berkelbrink (40 punten)
      9. Wijk 7 (40 punten)
      10. West (36 punten)
      11. De Koppel (34 punten)
      12. Kotte Moate (32 punten)
      13. Oostenrijk (30 punten)
      14. Klein Borculo (28 punten)

 
  • Viswedstrijd Jeugd:
      1. Jason Kl. Willink (46cm)
      2. Stijn Loff (31cm)
      3. Rosalie Mensink (24cm)

In totaal deden 35 kinderen mee aan de viswedstrijd. Slechts 9 kinderen wisten 1 of meerdere vissen te vangen. Er werd in totaal 179cm aan vis gevangen.

 
  • Vogelschieten Jeugd:
      • Maxim Textor (Kop)
      • Rick Veltkamp (Rechtervleugel)
      • Timo Mensink (Linkervleugel)
      • Bo te Nijenhuis (Romp + Staart) - (Prins)
  • Vogelgooien Jeugd:
      • Bridney Simmelink (Kop)
      • Lotte Bröcker (Linkervleugel)
      • Sharon Schuilenborg (Romp + Rechtervleugel + Staart) - (Prinses)
  • Boegsprietlopen:
      1. Jan Everts
      2. Sjoerd Stronks
      3. Wilco Griffioen
Originaliteitsprijs:
    • Individueel: Lieke Roelofsen
    • Groepen: Team NL
  • Viswedstrijd Volwassenen:
      1. T. Franssen (875gr)
      2. J. Timmerije (630gr)
      3. G. Pongers (345gr)
      4. H. Bargeman (310gr)
      5. B. Janszen (285gr)

In totaal werd er voor 3655 gram aan vis gevangen.

 
  • Vogelschieten Mannen:
      • Robert Steg (Kop)
      • Bart Wentink (Rechtervleugel)
      • Niels Janssen (Linkervleugel)
      • Pascal van Geemen (Romp + Staart) - (Koning)
  • Vogelgooien Vrouwen:
      • Hilde Hemel (Kop + Vleugel)
      • Hanneke Rinders (Vleugel)
      • Trudy te Braake (Staart)
      • Miriam Prins (Romp) - (Koninging)

Overige Uitslagen 2015

  • Marktspelen:
      1. West (60 punten)
      2. Heure (58 punten)
      3. Elbrink (46 punten)
      4. Dijkhoek (45 punten)
      5. Hambroek (45 punten)
      6. De Koppel (43 punten)
      7. Berkelbrink (39 punten)
      8. Oostenrijk (39 punten)
      9. Noord (38 punten)
      10. Kotte Maot (35 punten)
      11. Centrum (34 punten)
      12. Wijk 7 (33 punten)
      13. Dummy Team* (32 punten)
      14. Klein Borculo (31 punten)
      15. Schollenkamp (31 punten)
      16. De Steege (27 punten)

* deelgenomen buiten mededingen van de prijzen

  • Viswedstrijd Jeugd:
      1. Thijmen Meddeler (106 cm)
      2. Stijn Lof (103 cm)
      3. Corneel Veringmeijer (102 cm)

In totaal deden 45 kinderen mee aan de viswedstrijd. Er werd in totaal 763 centimeter vis gevangen.

  • Vogelschieten Jeugd:
      • Rick Veltkamp (Romp) - (Prins)
      • Iwan Koopman (Linkervleugel)
      • Twan Langeler (Rechtervleugel)
      • Jochem van Stijn (Staart)
  • Vogelgooien Jeugd:
      • Fleur Roelofsen (Romp + Linkervleugel) - (Prinses)
      • Vera Voortman (Rechtervleugel)
      • Julia Arfman (Staart)
      • Floor van Blokland (Kop)
  • Boegsprietlopen:
      1. Ilse Veltkamp
      2. Anne Ribbers
      3. Luuk Venenberg
Originaliteitsprijs:
    • Individu: Jasper van Well (Superman)
    • Groepen: Olympia Groep (Karretje)
  • Viswedstrijd Volwassenen:
      1. J. Timmerije (845gr)
      2. R. Klaverstijn (725gr)
      3. B. Janszen (700gr)
      4. W. Mengerink (640gr)
      5. T. Franssen (590gr)

In totaal werd er voor 5395 gram aan vis gevangen.

  • Vogelschieten Mannen:
      • John Bongaarts (Romp + Staart) - (Koning)
      • Henne Menzink (Linkervleugel)
      • Win Olthaar (Rechtervleugel)
      • Rene v. Eijkelbrouwer (Kop)
  • Vogelgooien Vrouwen:
      • Kristel Roenhorst (Kop + Romp) - (Koningin)
      • Clementine Langelaar (Rechtervleugel + Staart)
      • Annie Visser (Linkervleugel)

Overige Uitslagen 2014

    • Marktspelen:
        1. West/Morsmanshof (39 punten)
        2. Hambroek (31 punten)
        3. Elbrink (30 punten)
        4. Noord (29 punten)
        5. Dijkhoek (28 punten)
        6. Berkelbrink (27 punten)
        7. De Heure (27 punten)
        8. Schollenkamp (22 punten)
        9. De Steege (21 punten)
        10. Oostenrijk (21 punten)
        11. Wijk 7 (14 punten)
        12. De Koppel (14 punten)
        13. Klein Borculo (11 punten)
        14. Centrum (10 punten)
    • Viswedstrijd Jeugd:
        1. Bram Dolleman (32cm)
        2. Thymen Meddeler (30cm)
        3. Stijn Lof (28cm)
    • Vogelschieten Jeugd:
        • Siebren Hilhorst (Romp) - (Prins)
        • Dylen Klein Braskamp (Linkervleugel)
        • Remon Leussenkamp (Rechtervleugel)
        • Menno Kruize (Staart)
        • Bart Luttikholt (Kop)
    • Vogelgooien Jeugd:
        • Kelly Gerritsen (Romp) - (Prinses)
        • Isa te Braake (Linkervleugel)
        • Joyce Beerten (Rechtervleugel)
        • Lotte Brocker (Staart)
        • Emma Voortman (Kop)
    • Vogelschieten Mannen:
        • Martin van de Brug (Romp + Staart) - (Koning)
        • Ronnie Brocker (Linkervleugel)
        • Jan Bakker (Rechtervleugel)
        • Martijn Wissing (Kop)
    • Vogelgooien Vrouwen:
        • Joyce Winters (Romp) - (Koningin)
        • Joke Roeterding (Linkervleugel)
        • Paulette Willems (Rechtervleugel)
        • Karin Kelly (Staart)
        • Marloes Olthaar (Kop)
    • Viswedstrijd Volwassenen:
        1. G. Janszen (1020cm)
        2. J. Urbaan (305cm)
        3. H. Bargeman (230cm)
    • Boegsprietlopen:
        1. Ilse te Boome
        2. Lieke Roelofsen
        3. Ignald Hoogenboom
    Originaliteitsprijs:
      • Individu: Lieke Roelofsen
      • Groepen: Bompresso Due Mille Quatordici
    • T-Shirt wedstrijd:
        • Corrie Beerten: "Go Electronic, Wij laden ons op tijdens het Septemberfeest"

Overige Uitslagen 2013

Woensdag:
  • Marktspelen:
      1. Hambroek (44 punten)
      2. Elbrink (43 punten)
      3. West (42 punten)
      4. Dijkhoek (41 punten)
      5. Oostenrijk (40 punten)
      6. Noord (39 punten)
      7. De Steege (38 punten)
      8. Wijk 7 (36 punten)
      9. Schollenkamp (33 punten)
      10. De Heure (29 punten)
      11. De Koppel (26 punten)
      12. Klein Borculo (25 punten)
      13. Berkelbrink (22 punten)
      14. Centrum (13 punten)
  • Viswedstrijd Jeugd:
      1. Stefan Mengerink (75 cm)
      2. Eva Wannink (61 cm)
      3. Maaike Peters (29 cm)

In totaal deden 45 kinderen mee aan de viswedstrijd (= 20 meer dan in 2012). Er werd in totaal 270 meter vis gevangen.

  • Vogelschieten Jeugd:
      • Bart Klein Severt (Staart en Vogel) - (Prins)
      • Thijs Dimmendaal (Kop)
      • Dylan Klein Braskamp (Rechtervleugel)
      • Colin van de Esschert (Linkervleugel)
  • Vogelgooien Jeugd:
      • Kim Veneklaas (Vogel) - (Prinses)
      • Caitlyn Baay (Kop)
      • Melanie Bon (Rechtervleugel)
      • Joyce Beerten (Linkervleugel)
      • Kelly Gerritsen (Staart)
  • Vogelschieten Mannen:
      • Martijn Wissink (Staart en Vogel) - (Koning)
      • Robert Assinck (Rechtervleugel)
      • Jordy te Morsche (Linkervleugel)
      • Bert Beltman (Kop)
  • Vogelgooien Vrouwen:
      • Laura Krabben(Vogel) - (Koningin)
      • Klaasje Wierda (Linkervleugel, Staart en Kop)
      • Carolien Tesselhof (Rechtervleugel)
  • Viswedstrijd Volwassenen:
      1. H. Bargeman (670 gram)
      2. G. Janszen (400 gram)
      3. T. Franssen (390 gram)
  • Boegsprietlopen:
      1. Mathilde Terlet
      2. Henk Jan ter Braak
      3. Jorrit Schuurman
Originaliteitsprijs: Korfbalvereniging met de "Bijen Familie"

Overige Uitslagen 2012

Woensdag:
  • Wijkspelen:
      1. Dijkhoek (47 punten)
      2. Oostenrijk (41 punten)
      3. Koppel (38 punten)
      4. Noord (37 punten)
      5. Wijk 7 (37 punten)
      6. Berkelbrink (35 punten)
      7. Elbrink (35 punten)
      8. Hambroek (33 punten)
      9. Heure (29 punten)
      10. Schollenkamp (27 punten)
      11. Centrum (23 punten)
      12. West (22 punten)
      13. Steege (22 punten)
      14. Klein Borculo (17 punten)
  • Viswedstrijd Jeugd:
      1. Eva Wanink
      2. Sam Dibbelink
      3. Ivan Koopman
  • Vogelschieten Jeugd:
      • Bart Klein Severt (Staart en Vogel) - (Prins)
      • Manoah Klaverstijn (Kop)
      • David Evers (Rechtervleugel)
      • Quinten van Zanten (Linkervleugel)
  • Vogelgooien Jeugd:
      • Kim Veneklaas (Kop, Rechtervleugel. Staart en Vogel) - (Prinses)
      • Dorien te Boome (Linkervleugel)
Vrijdag:
  • Boegsprietlopen
Zaterdag:
  • Vogelschieten:
    • Bert Raaben (Koning)
  • Vogelgooien:
    • Marieke Textor (Koningin)

Volg ons.